Wynajem Apartamentów PORTA MARE Wolności 38, Dziwnówek, 72-420 Dziwnów
+48 665 109 691portamare@portamare.com.pl

Regulamin:

1. Doba hotelowa trwa od godz. 1600 do godz. 1000 dnia następnego.

2. Obowiązująca zasada dotycząca przedpłaty:

- 100% od łącznej wartości należy dokonać co najmniej 30 dni przed datą przyjazdu.

3. Sprzątanie w apartamentach odbywa się na życzenie Gości. W przypadku, gdy Gość nie wyraża zgody na sprzątanie w czasie jego nieobecności, informację taką powinien przekazać na recepcji Porta Mare.

4. Za szkody spowodowane przez Gościa lub osoby go odwiedzające odpowiedzialność ponosi Gość na zasadach ogólnych.

5. Wynajmujący oraz Zarządca nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia wartości pieniężnych, papierów wartościowych, kosztowności czy wartościowych przedmiotów należących do osób przebywających w apartamencie.

6. Gość jest obowiązany do zwrotu wszelkich kosztów związanych z utratą lub uszkodzeniem klucza do apartamentu, który zamieszkuje.

7. Wynajmujący oraz Zarządca nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.

8. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w apartamentach grzałek i innych urządzeń elektrycznych, nie będących na wyposażeniu apartamentu. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy, urządzeń RTV oraz komputerowych.

9. Gość zobowiązany jest do sprawdzenia stanu wyposażenia w chwili odbioru apartamentu oraz bezzwłocznego poinformowania o ewentualnych uszkodzeniach i brakach.

10. Gość zobowiązany jest niezwłocznie zgłaszać w recepcji Porta Mare ewentualne szkody powstałe w trakcie pobytu, a także usterki czy awarie z chwilą ich zauważenia, celem jak najszybszego ich usunięcia.

11. Jeśli w czasie pobytu Gość będzie miał powody do wniesienia próśb lub skarg, powinien zgłosić je natychmiast w recepcji Porta Mare, co umożliwi rozwiązanie powstałych problemów jeszcze w trakcie pobytu. Reklamacje zgłoszone po zakończeniu pobytu mogą nie zostać uwzględnione.

12. W godzinach ciszy nocnej osoby przebywające w apartamentach mają obowiązek tak się zachowywać, by nie zakłócać spokoju innych gości.

13. Osoby wynajmujące apartament nie mogą podnajmować go osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiściły należną za pobyt opłatę.

14. W apartamencie obowiązuje zakaz przebywania zwierząt, chyba że zostanie to wcześniej uzgodnione z Wynajmującym bądź z Zarządcą.

15. Zarządca może odmówić przyjęcia osoby, która podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszyła niniejszy regulamin.

16. W apartamencie obowiązuje całkowity ZAKAZ PALENIA TYTONIU.

17. Gość opuszczający apartament, powinien upewnić się, czy drzwi zostały zamknięte.

18. Gość zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego Regulaminu.

Apartamenty na sprzedaż, Porta Mare
 • Apartamenty na sprzedaż

  Apartamenty na sprzedaż, Porta Mare Wellness & SPA

  Porta Mare Wellness & SPA to dwa dwunastopiętrowe budynki o wspólnej podstawie, w której znajdzie się zaplecze handlowo usługowe z krytymi basenami, centrum SPA i gabinetami rehabilitacyjnymi.

 • Apartamenty na sprzedaż

  Apartamenty na sprzedaż, Dziwnów

  Porta Mare Marina Dziwnów - 242 apartamenty na sprzedaż, o powierzchni od 25 m² do 102 m².
  Inwestycja położona jest w zielonej i mniej zatłoczonej części Dziwnowa, tuż przy samej rzece.

 • Apartamenty na sprzedaż

  Porta Mare Baltica, Kołobrzeg

  Nowa inwestycja w Kołobrzegu - 16 trzypiętrowych budynków, w każdym z nich 21 apartamentów. Atrakcyjna lokalizacja - uzdrowiskowa dzielnica Kołobrzegu.


fb/ApartamentyPortaMare

Deweloper Szczecin
Sprawdź pozostałe nasze inwestycje: GORZÓW / POZNAŃ / SZCZECIN /
ZIELONA GÓRA